Записатися на прийом

ДЕНТАЛЬНА ІМПЛАНТАЦІЯ

Дентальная імплантація – метод установки штучного кореня (імплантата) в щелепу з метою заміщення втраченої структури. Процедура дозволяє відновити функції зубів. На відміну від застарілих технік, дентальная імплантація не вимагає обточування здорових одиниць. Наша клініка пропонує професійне і безпечне виконання процедури з використанням високоякісних матеріалів

Методи ЛІКУВАННЯ

Наша клініка пропонує інноваційний метод – дентальну імплантацію, що дозволяє відновити відсутній зуб без псування здорових.

Процедура складається з декількох етапів:

 • вживлення імпланта в кістку;
 • установка абатмента;
 • зняття зліпка для протезування;
 • виготовлення та встановлення готового протеза.

Показання та особливості дентальної імплантації

Втрата навіть одного зуба може привести до порушення функції жування, спровокувати захворювання скронево-нижньощелепного суглоба. З’являються помітні порушення дикції, мовлення, може змінитися зовнішній вигляд обличчя.

Класична техніка відновлення втраченого зуба за допомогою «моста» передбачає обточування сусідніх абсолютно здорових зубів під коронки, які після цього об’єднуються в єдиний протез.

Металеві імплантати імплантуються в щелепні кістки, гвинти при цьому виконують роль коренів для протеза (штучного зуба).

Гвинти повністю зростаються з кісткою, тому гарантовано відсутність побічних ефектів і неприємних відчуттів. Імплантати не ушкоджують сусідні тканини і не хитаються.

Підібрати фахівця

Показання до проведення дентальної імплантації

 • втрата одного або декількох зубів;
 • протезування беззубою щелепи;
 • якщо за медичними або особистих причин неможливо носити вставні щелепи.

Установка імплантату може проводитися тільки в тому випадку, якщо збереглася достатня кількість здорової кісткової тканини і відсутні протипоказання до оперативного втручання.

Переваги та ефективність імплантації зубів

Дентальная імплантація – складна маніпуляція, що вимагає високої кваліфікації хірурга. У «Парк Клініка» процедуру виконують досвідчені фахівці, тому ризики для пацієнтів зведені до мінімуму.

Переваги дентальної імплантації:

 • відновлення дефектів зубного ряду без порушення цілісності здорових зубів;
 • естетично красива посмішка – імплантати виглядають максимально природньо і не відрізняються від рідних зубів;
 • висока ефективність – дентальні імплантати повністю відновлюють функції зуба і забезпечують правильний розподіл жувального навантаження;
 • зручність використання – відсутність дискомфорту при жуванні, можна не переживати, що штучний зуб випаде під час прийому їжі або розмови;
 • висока приживляємість;
 • тривалий термін служби – 25-30 років в залежності від виду імплантату (деякі виробники дають довічну гарантію).

Дентальная імплантація – прогресивна методика відновлення здорової і красивої посмішки без ризиків для здоров’я. З її допомогою можна відновити будь-яку кількість втрачених зубних одиниць. Імплантація повертає естетику і функцію жування, а при втраті всіх зубів це єдина альтернатива вставною щелепи.

Наша клініка використовує оригінальні комплектуючі та витратні матеріали, тому ми гарантуємо ефективність і високу якість імплантації. Операція триває 20-30 хвилин і виконується під анестезією, тому ви не відчуваєте болю або дискомфорту. Ретельне дотримання протоколу забезпечує відсутність операційної травми і ризиків для здоров’я.

Щоб виконати дентальну імплантацію або докладніше дізнатися про процедуру, запишіться на первинну консультацію до нашого фахівця.

Чому МИ

СУЧАСНА ДІАГНОСТИЧНА БАЗА

ДЛЯ ВИЗНАЧЕННЯ МОЖЛИВОСТІ ВИКОНАННЯ ІМПЛАНТАЦІЇ МИ ВИКОРИСТОВУЄМО СУЧАСНІ МЕТОДИ ОБСТЕЖЕННЯ

ДОСВІДЧЕНІ ЛІКАРІ

ПРОЦЕДУРУ ВИКОНУЄ ХІРУРГ-СТОМАТОЛОГ ВИЩОЇ КВАЛІФІКАЦІЇ

ПЕРСОНАЛЬНИЙ ПІДХІД

ЛІКАР ПІДБЕРЕ ІНДИВІДУАЛЬНЕ РІШЕННЯ ВАШОЇ ПРОБЛЕМИ

ЛОЯЛЬНІ ЦІНИ

ДЕНТАЛЬНАЯ ІМПЛАНТАЦІЯ У НАС КОШТУЄ НЕДОРОГО І ДОСТУПНА КОЖНОМУ ПАЦІЄНТОВІ

Замовте
КОНСУЛЬТАЦІЮ

Замовте консультацію

Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку персональних даних та погоджуєтеся з політикою конфіденційності