Записатися на прийом

ПРОТЕЗУВАННЯ ЗУБІВ

Фахівці “Парк Клініки” використовують новітні методики лікування зубів. Щоб врятувати красиву посмішку пацієнта і відновити нормальну роботу щелепи лікарі використовують протезування

Методи ЛІКУВАННЯ

Ми пропонуємо кілька варіантів для індивідуального лікування:

  • пластмасові коронки
  • металокерамічні коронки
  • бюгельні протези
  • вініри
  • люмініри
  • тимчасові коронки
  • вкладиші

Який тип протезування зубів обрати?

У кожного пацієнта своя проблема, тому який матеріал використовувати – питання вирішується індивідуально лікарем і пацієнтом.

Коронки – це протез, яка повністю покриває хворий зуб, змінює форму зуба і зовнішній вигляд. Такі види протезів робляться з різних матеріалів, які відрізняються характеристиками і ціною. Разом з лікарем ви зможете підібрати для себе оптимальний варіант.

Бюгельні протези – це повноцінні зубні протези, які складаються з металевої дуги, пластмасовою основи і коронок. Такий варіант підійде людям, у яких відсутні жувальні зуби. Ці протези можна не знімати вночі, всі матеріали обумовлюються з пацієнтом.

Вініри – нині дуже популярний варіант отримати “голлівудську посмішку”. Цей тонкі накладки на передню частину зубів, товщиною не більше полумілліметра. Вони виготовляються з кераміки або композитних матеріалів, захищають зубну поверхню, зовні не відрізняються від природних зубів. Всі маніпуляції з зубами проходять швидко і результат ви побачите в дзеркалі в найкоротші терміни.

Люмініри – тонкі фарфорові накладки на зуби, які приховують візуальні дефекти і нерівності. Такий вид протезування не вимагає обточування зуба, накладка підбирається індивідуально для максимального комфорту.

Вкладиші – це протези мікроскопічної величини, які використовуються для забезпечення анатомічну форму зуба. Такий тип лікування добре підходить для відновлення функцій зуба, який був атакований карієсом або іншими захворюваннями.

Підібрати фахівця

Чому МИ

НОВІТНЄ ОБЛАДНАННЯ

ДІАГНОСТИКА ПРОВОДИТЬСЯ З ВИКОРИСТАННЯМ ВИСОКОТОЧНОГО ОБЛАДНАННЯ

ВИСОКИЙ ПРОФЕСІОНАЛІЗМ

ВСІ ЛІКАРІ МАЮТЬ ВЕЛИКИЙ ДОСВІД І РЕГУЛЯРНО ПІДВИЩУЮТЬ КВАЛІФІКАЦІЮ

ПЕРСОНАЛЬНИЙ ПІДХІД

ДЛЯ КОЖНОГО ПАЦІЄНТА МИ ПІДБИРАЄМО ІНДИВІДУАЛЬНУ СХЕМУ ДІАГНОСТИКИ ТА ЛІКУВАННЯ

ДОСТУПНІСТЬ

ВАРТІСТЬ НАШИХ ПОСЛУГ ЛОЯЛЬНА І ДОСТУПНА ДЛЯ БІЛЬШОСТІ ПАЦІЄНТІВ

Замовте
КОНСУЛЬТАЦІЮ

Замовте консультацію

Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку персональних даних та погоджуєтеся з політикою конфіденційності