Записатися на прийом

ПІДБІР ОКУЛЯРІВ

Підбір окулярів повинен виконувати тільки кваліфікований і досвідчений офтальмолог. Якщо вам необхідно скорегувати зір за допомогою оптики, в медичному центрі «Парк Клініка» ви можете розраховувати на професійну допомогу.

МетодиЛІКУВАННЯ

Звернувшись в наш медичний центр, ви оціните для себе такі вигоди:

  1. Підбір окулярів і контактних лінз здійснюється кваліфікованими офтальмологами з великим досвідом роботи.
  2. Підбір оптики виконується після проведення комплексної діагностики зору. Її результати дозволяють максимально ефективно скорегувати наявні проблеми.
  3. Застосовуємо індивідуальний підхід. Враховуємо не тільки гостроту зору і наявні патології, але і рід діяльності, захоплення, спосіб життя та інші особливості пацієнта.
  4. Підбираємо навіть складну оптику.
  5. Пропонуємо альтернативні рішення проблем із зором.

Доступні послуги професіоналів

Діяльність нашої клініки заснована на комплексному підході. У нас ви можете пройти діагностичне обстеження на сучасному обладнанні. Воно допоможе виявити будь-які захворювання очей навіть на ранніх стадіях і точно визначити гостроту зору. Результати діагностики допомагають нашим лікарям правильно підбирати окуляри або контактні лінзи для пацієнтів.

У нашому штаті тільки кваліфіковані фахівці з великим досвідом в сфері офтальмології. Вони постійно підвищують кваліфікацію, стежать за інноваційними технологіями та методиками лікування хвороб зорового апарату.

Підібрати фахівця

Як правильно підібрати окуляри для зору?

Деякі пацієнти недооцінюють всю небезпеку неправильно підібраних очок. Займатися цим завданням повинен виключно лікар, при цьому не варто йти до першого ліпшого офтальмолога. Необхідно відповідально підійти до вибору фахівця.

При неправильно підібраного оптиці людина відчуває зоровий дискомфорт, що відбивається на його особистому житті, роботі чи навчанні. Очі можуть швидко втомлюватися, особливо при читанні, роботі за комп’ютером. До того ж збільшується ризик розвитку різних патологій. Наприклад, у дітей помилкова короткозорість при носінні неправильної оптики може перетворитися в справжню форму захворювання.

Якщо довгий час носити невірно підібрані окуляри, пацієнт почне відчувати дискомфорт від правильної оптики. Справа в тому, що мозок має унікальну здатність пристосовуватися до будь-яких умов, а при їх зміні потрібен час для адаптації. Процес звикання зазвичай супроводжується дискомфортом.

Не менш важливо періодично звертатися за консультацією до офтальмолога навіть при правильно підібраних окулярах. Справа в тому, що з часом гострота зору може змінюватися. Оптика, яка спочатку підходила ідеально, через якийсь період перестане повністю справлятися зі своїм призначенням.

До того ж погіршення зору, швидка стомлюваність і інші симптоми можуть вказувати на розвиток серйозних патологій з незворотними наслідками.

Наші фахівці допоможуть вам підібрати окуляри для постійного носіння, роботи в офісі, а також водія або дітям на основі результатів діагностичного дослідження та індивідуальних особливостей пацієнта. Якщо вам потрібна допомога, запишіться на прийом до офтальмолога по телефону або через онлайн-форму на сайті.

Чому МИ

КОМПЛЕКСНА ДІАГНОСТИКА

ПІДБИРАЄМО ОПТИКУ ПІСЛЯ ПРОХОДЖЕННЯ ДІАГНОСТИКИ, ЩО ДОЗВОЛЯЄ ВИЯВИТИ БУДЬ-ЯКІ ПАТОЛОГІЇ

ПРОФЕСІОНАЛІЗМ ЛІКАРІВ

У НАС ПРАЦЮЮТЬ ОФТАЛЬМОЛОГИ З ВЕЛИКИМ ДОСВІДОМ РОБОТИ, ЯКІ ВІДМІННО ЗНАЮТЬ СВОЮ СПРАВУ

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД

МИ НЕ ВИКОРИСТОВУЄМО ГОТОВИХ АЛГОРИТМІВ ПРИ ПІДБОРІ ОЧОК, А ВРАХОВУЄМО ОСОБЛИВОСТІ КОЖНОГО ПАЦІЄНТА

ДОСТУПНІ ЦІНИ

ВАРТІСТЬ НАШИХ ПОСЛУГ НЕВИСОКА В ПОРІВНЯННІ З ІНШИМИ КЛІНІКАМИ, ПРИ ЦЬОМУ МИ ПРОПОНУЄМО ВИСОКИЙ РІВЕНЬ СЕРВІСУ

Замовте
КОНСУЛЬТАЦІЮ

Замовте консультацію

Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку персональних даних та погоджуєтеся з політикою конфіденційності