Записатися на прийом

ПАРАБУЛЬБАРНІ ІН’ЄКЦІЇ

Парабульбарні ін’єкції являють собою введення лікарських препаратів під очне яблуко. Попри всі стереотипи, ця маніпуляція не є небезпечною для здоров’я людини.

що требазнати

Лікарський засіб вводиться через нижню повіку під очне яблуко. Для виконання процедури використовується одноразовий шприц. Процедура не є складною, проте слід, щоб її виконував досвідчений фахівець.

Якщо вам потрібні парабульбарні ін’єкції у Крюківщині та Вишневому, звертайтеся до нашої клініки! Наші лікарі та персонал – висококваліфіковані медичні працівники, які застосовують сучасні методи терапії та відповідально ставляться до своїх обов’язків.

Коли і навіщо застосовують парабульбарні ін’єкції?

Парабульбарні ін’єкції виконуються з метою покращення обмінних процесів в тканинах, збільшення гостроти зору, усунення запальних процесів, нейтралізації очних крововиливів. У ряді випадків їх застосовують при інсуліновій недостатності.

Як правило, парабульбарні ін'єкції в Крюківщині та Вишневому наші лікарі застосовують через такі хвороби та стани:

  • глаукома;
  • відшарування сітківки;
  • травматичні ураження ока;
  • міопія;
  • склерит;
  • кератит;
  • іридоцикліт.

У окремих випадках ін’єкції виконують людям, що страждають від аутоімунних захворювань з ураженням очей, наприклад, ревматоїдного артриту. Цей метод є ефективним, оскільки ряд наукових досліджень продемонстрував, що у порівнянні з підшкірним, внутрішньом’язовими та внутрішньовенним способом, завдяки парабульбарним ін’єкціям спостерігається більша концентрація препаратів у склоподібному тілі ока.

Підібрати фахівця

Чи є ризики при парабульбарних ін'єкціях?

Процедура відноситься до складних та у деяких випадках може спровокувати ускладнення: пролапс райдужки, хемоз кон’юнктиви, випадіння склоподібного тіла та інші стани. Але якщо виконувати парабульбарні ін'єкції в Крюківщині та Вишневому у нашій клініці, ризик ускладнень та неприємні відчуття зводяться до мінімуму!

Якщо вам потрібна ця процедура або інші офтальмологічні послуги, записуйтеся на прийом до «Парк Клініки». Зробити це можна за телефоном або скориставшись спеціальною формою на сайті. Подаруйте собі здоров’я та хороше самопочуття уже зараз!

Чому МИ

НОВІТНЄ ОБЛАДНАННЯ

ДІАГНОСТИКА ПРОВОДИТЬСЯ З ВИКОРИСТАННЯМ ВИСОКОТОЧНОГО ОБЛАДНАННЯ

ВИСОКИЙ ПРОФЕСІОНАЛІЗМ

ВСІ ЛІКАРІ МАЮТЬ ВЕЛИКИЙ ДОСВІД В ОФТАЛЬМОЛОГІЇ І РЕГУЛЯРНО ПІДВИЩУЮТЬ КВАЛІФІКАЦІЮ

ДОСТУПНІСТЬ

ВАРТІСТЬ НАШИХ ПОСЛУГ ЛОЯЛЬНА І ДОСТУПНА ДЛЯ БІЛЬШОСТІ ПАЦІЄНТІВ

ПЕРСОНАЛЬНИЙ ПІДХІД

ДЛЯ КОЖНОГО ПАЦІЄНТА МИ ПІДБИРАЄМО ІНДИВІДУАЛЬНУ СХЕМУ ДІАГНОСТИКИ ТА ЛІКУВАННЯ

Замовте
КОНСУЛЬТАЦІЮ

Замовте консультацію

Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку персональних даних та погоджуєтеся з політикою конфіденційності