Записатися на прийом

ЛІКУВАННЯ ГЛАУКОМИ

Лікування глаукоми не варто відкладати ні на день, оскільки це прогресуюче захворювання, яке може привести до повної втрати зору. Кваліфіковані співробітники медичного центру «Парк Клініка» індивідуально підберуть терапевтичну програму в залежності від виду патології та ризику появи ускладнень.

МетодиЛІКУВАННЯ

Вилікувати повністю глаукому неможливо, але і ігнорувати захворювання не можна. Суть лікування полягає в зниженні внутрішньоочного тиску. У «Парк Клініці» використовують сучасні методи боротьби з патологією:

  1. Медикаментозна терапія. Застосування крапель, здатних знижувати ВГД.
  2. Лазерна хірургія. Використовується лазерна трабекулопластика (нанесення опіків на поверхню трабекули) або ірідектомія (лазером робиться невеликий отвір).
  3. Оперативне втручання. Проводяться проникаючі або непроникаючі операції, установка спеціального пристрою для створення шляху відтоку.

Небезпека глаукоми і методи діагностики

Глаукома – це хронічне прогресуюче захворювання, при якому відбувається пошкодження зорового нерва через підвищеного внутрішньоочного тиску. При порушенні циркуляції рідини всередині ока виникає підвищений ВГД, в результаті чого стискаються судини, які живлять зоровий нерв і сітківку. Це призводить до загибелі нервових волокон.

І хоча пошкодження зорового нерва мають незворотній характер, своєчасне звернення до офтальмолога дозволяє призупинити патологічні процеси і зберегти зір.

Підібрати фахівця

Лазерне лікування глаукоми у Вишневому, Крюківщині

Для діагностики глаукоми в нашій клініці застосовуються сучасні методики:

  • вимірювання внутрішньоочного тиску контактним або безконтактним способом;
  • ультразвукове дослідження;
  • оптична когерентна томографія;
  • дослідження очного кровотоку;
  • огляд очного дна і ін.

Комп’ютерні технології та сучасне обладнання дозволяють точно поставити діагноз і підібрати ефективне лікування.

Навіть якщо захворювання протікає безсимптомно, не варто його ігнорувати. Не забувайте виконувати рекомендацій офтальмолога, не пропускайте планових оглядів. Якщо дотримуватися підібраною лікарем лікувальної програми, вдасться взяти патологію під контроль і не допустити втрати зору і розвитку сліпоти.

Висококваліфікована команда і сучасні методики

Наша клініка оснащена сучасним обладнанням. Для діагностики та лікування глаукоми ми застосовуємо інноваційні методики, ефективність яких доведена. Всі лазерні і оперативні втручання проводяться висококваліфікованими лікарями з великим досвідом роботи, тому ризик ускладнень зведений до мінімуму.

При своєчасному зверненні до лікаря патологія піддається контролю, що дозволяє зберегти зір.

Наші фахівці вважають за краще використовувати комплексний підхід в лікуванні глаукоми. У більшості випадків лазерна терапія або операція поєднується з медикаментозним лікуванням, оскільки застосування спеціальних крапель дозволяє попередити рубцювання і інші ускладнення. Наші лікарі ретельно спостерігають за пацієнтами з глаукомою, щоб при необхідності внести корективи в терапевтичний план.

Чому МИ

СУЧАСНІ МЕТОДИ

ВИКОРИСТОВУЄМО ЕФЕКТИВНІ МЕТОДИ ЛІКУВАННЯ ГЛАУКОМИ, ЯКІ ВИКОРИСТОВУЮТЬСЯ В РОЗВИНЕНИХ КРАЇНАХ

ВИСОКИЙ ПРОФЕСІОНАЛІЗМ

У НАШІЙ КЛІНІЦІ ПРАЦЮЮТЬ КВАЛІФІКОВАНІ ЛІКАРІ З ВЕЛИКИМ ДОСВІДОМ РОБОТИ

КОМПЛЕКСНИЙ ПІДХІД

ПРИ ЛІКУВАННІ ГЛАУКОМИ МИ ПОЄДНУЄМО РІЗНІ МЕТОДИКИ ДЛЯ ДОСЯГНЕННЯ КРАЩОГО РЕЗУЛЬТАТУ

ДЕМОКРАТИЧНІ ЦІНИ

ДОТРИМУЄМОСЯ ЛОЯЛЬНОЇ ЦІНОВОЇ ПОЛІТИКИ. ПРАГНЕМО ЗРОБИТИ ПОСЛУГИ ДОСТУПНИМИ ДЛЯ КОЖНОГО ПАЦІЄНТА

Замовте
КОНСУЛЬТАЦІЮ

Замовте консультацію

Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку персональних даних та погоджуєтеся з політикою конфіденційності