Записатися на прийом

Лазерне лікування діабетичної ретинопатії

І лікарі, і пацієнти часто оперують терміном «очні ускладнення цукрового діабету». Однак, такі процеси захворювання органів зору більш коректно називати не «ускладненнями», а, безпосередньо, «очними проявами» цього захворювання.

Що треба знати

Діабетична ретинопатія – це ураження сітківки та судин сітківки ока, що викликане підвищенням цукру в крові протягом тривалого часу. Найбільш небезпечна діабетична ретинопатія тим, що її безпосередні симптоми проявляються не одразу та стають помітними під час прогресування хвороби, коли вплинути на данні процеси стає відчутно важче.

Діабетична ретинопатія може протікати у трьох стадіях:

  • Непроліферативна
  • Препроліферативна
  • Проліферативна

Причини зниження зору при цукровому діабеті:

Серед основних причин зниження зору під час перебігу захворювання з діагнозом «непроліферативна діабетична ретинопатія» відзначають набряк центральної області сітківки. Такий набряк настає у наслідок змін судин сітківки. З часом, такий набряк викликає незворотню загибель нервових елементів сітківки, що призводить до погіршення зору.

Сучасні дослідження та багаторіний досвід лікарів, що працювали з пацієнтами страждаючими від діагнозу «діабетична ретинопатія» свідчать про низький поріг ефективності застарілих медикаментозних протоколів лікування. «Вчорашній день» в офтальмології пропонував хворим сечогінні, ангіопротектори та інші препарати, які не забезпечували ефективного результату ні у боротьбі з захворюванням, ні у питаннях з його попередження або профілактики.

Підібрати фахівця

Якому лікуванню віддають перевагу сучасні лікарі та відзначають високу ефективність?

Найдієвішим засобом боротьби з такими проявами судинної патології, на сьогодні, визнана лазерна коагуляція сітківки.

Лазерне лікування сітківки – це найсучасніші досягнення світу медицини в лікуванні діабетичної ретинопатії сітківки. Такий метод попереджує близько 50% ускладнень, що часто призводять до незворотної втрати зорових функцій.

Діабетична ретинопатія на пізніх стадіях: лікування

Діабетична ретинопатія проліферативної фази – визначається як найтяжча стадія. Прогресувати така стадія може з різною швидкістю – від 3-4 місяців до кількох років. Найчастіше, процес таких ускладнень не зупиняється самостійно та продовжує прогресувати у обох очах одночасно.

Для такої форми захворювання характерні обширні крововиливи без будь яких збудників (фізичного навантаження, підвищення тиску або стресів) та, найнебезпечніше - відшарування сітківки – найбільш складний прояв захворювання у розрізі хірургічного лікування. Прогнози збереження зору за таких умов протікання хвороби спрогнозувати вкрай тяжко.

Нажаль, фармакологічні засоби не діють на самі новоутворені судини і можуть лише розсмоктувати крововиливи. Такий вплив можна розглядати як ситуаційну «швидку допомогу», але не як лікування.

 

Чи існує вихід на пізніх стадіях діабетичної ретинопатії (проліферативна фаза)?

На щастя – так! Сучасна офтальмологія подарувала пацієнтам з таким складним діагнозом найефективніший та, поки, єдиний спосіб боротьби з неосудинами! Це лазерна коагуляція сітківки (панретинальна лазерна коагуляція).

Парк Клініка забезпечила висококваліфікованих лікарів найсучаснішим обладнанням світового рівня та створила усі необхідні умови для пацієнтів, аби процес лікування був максимально ефективним та комфортним, а результат тривалим.

Лікарі клініки мають змогу обстежувати пацієнтів на надсучасному обладнанні, визначати надточний діагноз та визначатися у найдоречніших протоколах лікування саме для Вашої ситуації!

Уважний та індивідуальний підхід з сучасними та дієвими методами лікування – найвідповідальніші пункти, які Парк Клініка зробила своїми головними принципами, коли мова заходить за Ваше здоров’я!

Чому МИ

ІННОВАЦІЙНИЙ ОСНАЩЕННЯ

ДЛЯ ДІАГНОСТИКИ ТА ЛІКУВАННЯ ВИКОРИСТОВУЄМО МЕДИЧНЕ ОБЛАДНАННЯ ВІД ПРОВІДНИХ ВИРОБНИКІВ

ВИСОКИЙ ПРОФЕСІОНАЛІЗМ

НАШ ШТАТ СКЛАДАЄТЬСЯ З ДОСВІДЧЕНИХ І КВАЛІФІКОВАНИХ СПІВРОБІТНИКІВ, ЯКІ ЗАСТОСОВУЮТЬ СУЧАСНІ МЕТОДИ ТЕРАПІЇ

СУЧАСНІ МЕТОДИКИ

ДЛЯ ЛІКУВАННЯ ВТОРИННОЇ КАТАРАКТИ ТА ІНШИХ ОЧНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ МИ ВИКОРИСТОВУЄМО НЕІНВАЗИВНІ МЕТОДИКИ

ДЕМОКРАТИЧНІ ЦІНИ

МИ ПРАГНЕМО ЗРОБИТИ ТАК, ЩОБ НАШІ ПОСЛУГИ БУЛИ ДОСТУПНІ ШИРОКОМУ КОЛУ ЛЮДЕЙ

Замовте
КОНСУЛЬТАЦІЮ

Замовте консультацію

Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку персональних даних та погоджуєтеся з політикою конфіденційності