Записатися на прийом

ДОБОВИЙ МОНІТОРИНГ АТ

Добовий моніторинг артеріального тиску – достовірний і абсолютно безпечний метод діагностики, який використовується для визначення патологій кровообігу. Наша клініка пропонує якісне проведення ДМАТ за низькими цінами. Завдяки новітньому обладнанню та кваліфікованим фахівцям з багаторічним досвідом роботи ми гарантуємо високу точність результатів моніторингу

Методи ЛІКУВАННЯ

Добовий моніторинг АТ дозволяє встановити реальні значення і відхилення артеріального тиску від норми протягом доби. При цьому вдається відстежити взаємозв’язок з впливом різних факторів на організм пацієнта.

На відміну від разового вимірювання, добове моніторування має ряд вагомих переваг:

точно відображає рівень артеріального тиску в умовах повсякденного життя пацієнта;

дозволяє проконтролювати ефективність призначеного лікування;

допомагає виявити ризик розвитку серцево-судинних ускладнень на тлі хронічних патологій;

допомагає підібрати індивідуальну дозу ліків і час для прийому препаратів, що нормалізують артеріальний тиск.

Даний метод простий, доступний, неінвазивний і дозволяє легко інтерпретувати отримані результати

Показання та особливості проведення процедури

Молоде покоління все більше схильне до різних захворювань, в тому числі гіпо- та гіпертонії. Неправильне харчування, стреси, погана екологія, шкідливі звички призводять до різких стрибків артеріального тиску. Цілодобовий вимір цього показника дозволяє виявити будь-які відхилення і своєчасно вжити заходів.

Добовий моніторинг АТ рекомендовано проводити хворим, які перенесли інфаркт або інсульт. Дослідження дозволяє виявити відхилення від норми і визначити ефективність призначеного лікування.

Підібрати фахівця

ДМАТ регулярно потрібно проводити пацієнтам з такими проблемами:

  • важкі хвороби нирок;
  • цукровий діабет;
  • ожиріння.

Метод рекомендується також пацієнтам, у яких спостерігаються підвищення або зниження артеріального тиску під впливом певних факторів, при порушенні серцевого ритму, погане самопочуття (слабкість, запаморочення) і часті головні болі з незрозумілих причин.

«Парк Клініка» пропонує проведення добового моніторингу артеріального тиску для ефективної діагностики патологій на ранніх етапах розвитку, коли інші методи не дають результату.

Суть проведення методу проста: манжету приладу, який схожий на класичний тонометр, надягають на середню частину плеча. Після підключають апарат до реєстратора, нагнітають повітря і до датчика, записуючого результати вимірювання артеріального тиску.

Під час проведення моніторингу пацієнт веде звичний спосіб життя. Виключені лише інтенсивні навантаження і купання, так як це може призвести до порушення функціональності приладу.

Ефективність дослідження зростає, якщо під час ДМАТ вести записи про зміни самопочуття, періодах сну, прийомі їжі та фізичних навантаженнях. Після завершення діагностики датчики знімаються, а отримані результати переносяться в комп’ютер для подальшої розшифровки.

У нашій клініці ви можете пройти ДМАТ з високою точністю і достовірністю результатів. Щоб записатися на дослідження, зателефонуйте нам або залиште заявку на сайті.

Чому МИ

НОВІТНЄ ОБЛАДНАННЯ

ДІАГНОСТИКА ПРОВОДИТЬСЯ З ВИКОРИСТАННЯМ ВИСОКОТОЧНОГО ОБЛАДНАННЯ

ВИСОКИЙ ПРОФЕСІОНАЛІЗМ

ВСІ ЛІКАРІ МАЮТЬ ВЕЛИКИЙ ДОСВІД В КАРДІОЛОГІЇ ТА РЕГУЛЯРНО ПІДВИЩУЮТЬ КВАЛІФІКАЦІЮ

ПЕРСОНАЛЬНИЙ ПІДХІД

ДЛЯ КОЖНОГО ПАЦІЄНТА МИ ПІДБИРАЄМО ІНДИВІДУАЛЬНУ СХЕМУ ДІАГНОСТИКИ ТА ЛІКУВАННЯ

ДОСТУПНІСТЬ

ВАРТІСТЬ НАШИХ ПОСЛУГ ЛОЯЛЬНА І ДОСТУПНА ДЛЯ БІЛЬШОСТІ ПАЦІЄНТІВ

Замовте
КОНСУЛЬТАЦІЮ

Замовте консультацію

Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку персональних даних та погоджуєтеся з політикою конфіденційності